Kód: 266

BALÍČEK 1

Neohodnoceno
1 339 Kč
Skladem

Balíček, který tvoří: lipový med, mateří kašička v tabletách, propolis sprej a výtažek z motýlice.

Kategorie: Dárkové balíčky

Zavíječ, mezi včelaři známý jako motýlice, je jeden z mála známých živočichů, který dokáže svými enzymy trávit včelí vosk. Dříve pravděpodobně žil se včelami v symbioze, protože dokázal spořádat již nepoužitelné plásty a udělat včelám místo pro nové.

Zdravá kolonie včel si se zavíječem umí poradit, ale v umělých chovech dokáže zavíječ nadělat pořádnou paseku. Pro apiterapeutické účely se používá jejich výtažek a samotné larvy.

Mateří kašička má blahodárné účinky na lidský organismus. Tlumí stres a podporuje chuť k jídlu. Příznivě působí u dětí v období růstu, nebo naopak, u potíží osob staršího věku. Vyplňuje nutriční nedostatky organismu a zlepšuje metabolismus.

doporučení: užívejte při únavě, přepracování, nechutenství a při fyzické i duševní rekonvalescenci.

dávkování:

DOSPĚLÍ: 2-3 kapsle denně

DĚTI: 1-2 kapsle denně

balení: 30 tablet

Lipový med přitom patří k těm neúčinnějším, co se týče prevence i následné léčby. Lipový med má totiž zázračnou schopnost poradit si s chřipkou i běžným nachlazením. Sice vás sám o sobě nevyléčí, ale výrazně k tomu přispěje. Usnadní vám totiž vykašlávání a může také snížit horečku. 

Propolis má komplexní využití. Má antiseptické a léčivé vlastnosti, doporučuje se na drobná poranění kůže, spáleniny od slunce, kožní problémy, strie a jizvy. Použitelný taky jako první pomoc při bolestech v krku. S jeho snadným dávkováním ve spreji, Vás bolest už nikdy nezaskočí.

použití:

Naneste ve vzdálenosti 10-15 cm na postiženou oblast, čímž se vytvoří ochranný filtr.

balení: 50 ml roztoku ve spreji