Kód: 266

BALÍČEK 1

Neohodnoceno
939 Kč
Skladem

Balíček, který tvoří: lipový med, mateří kašička v tabletách, propolis sprej a výtažek z motýlice.

Kategorie: Dárkové balíčky

Zavíječ, mezi včelaři známý jako motýlice, je jeden z mála známých živočichů, který dokáže svými enzymy trávit včelí vosk. Dříve pravděpodobně žil se včelami v symbioze, protože dokázal spořádat již nepoužitelné plásty a udělat včelám místo pro nové.

Zdravá kolonie včel si se zavíječem umí poradit, ale v umělých chovech dokáže zavíječ nadělat pořádnou paseku. Pro apiterapeutické účely se používá jejich výtažek a samotné larvy.

Mateří kašička má blahodárné účinky na lidský organismus. Tlumí stres a podporuje chuť k jídlu. Příznivě působí u dětí v období růstu, nebo naopak, u potíží osob staršího věku. Vyplňuje nutriční nedostatky organismu a zlepšuje metabolismus.

doporučení: užívejte při únavě, přepracování, nechutenství a při fyzické i duševní rekonvalescenci.

dávkování:

DOSPĚLÍ: 2-3 kapsle denně

DĚTI: 1-2 kapsle denně

balení: 30 tablet

Lipový med přitom patří k těm neúčinnějším, co se týče prevence i následné léčby. Lipový med má totiž zázračnou schopnost poradit si s chřipkou i běžným nachlazením. Sice vás sám o sobě nevyléčí, ale výrazně k tomu přispěje. Usnadní vám totiž vykašlávání a může také snížit horečku. 

Propolis má komplexní využití. Má antiseptické a léčivé vlastnosti, doporučuje se na drobná poranění kůže, spáleniny od slunce, kožní problémy, strie a jizvy. Použitelný taky jako první pomoc při bolestech v krku. S jeho snadným dávkováním ve spreji, Vás bolest už nikdy nezaskočí.

použití:

Naneste ve vzdálenosti 10-15 cm na postiženou oblast, čímž se vytvoří ochranný filtr.

balení: 50 ml roztoku ve spreji

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení