Kód: 272

BALÍČEK 2

Neohodnoceno
1 029 Kč
Skladem

Balíček, který tvoří: medovicový med, propoliv extract, septoprop C a perga v medu.

Kategorie: Dárkové balíčky

Perga obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek, enzymů a med. Všechny obsažené látky jsou ve stavu stoprocentně využitelném pro tělo člověka. Navíc med dokáže účinné látky transportovat v těle přesně na potřebné místo a zároveň zvyšuje jejich účinnost. Obsahuje látky podporující růst tkání a obsahuje všechny důležité látky pro správnou funkci našich buněk. Perga má antibakteriální účinky a posiluje i účinnost léků v těle.

Septoprop C pomáhá zklidnit běžné nachlazení. Přispívá k léčbě kašle a bolesti v krku. Má uklidňující účinky v případě podráždění hrdla, hltanu a hlasivek. Esenciální olej z anýzu přispívá ke zdraví dýchacích cest a napomáhá k uvolnění dutin. Chránit buňky před oxidačním stresem a podporuje přirozené fungování imunitního systému. Skvělý pomocník v chřipkovém období. 

dávkování:

DOSPĚLÍ: 1 tableta 3-4x denně

DĚTI: 1 tableta denně

balení: 30 tablet

 

Propoliv extract je synergická kombinace přírodních sloučenin s antioxidačními účinky chrání buňky před volnými radikály. Zvyšuje obranyschopnost těla, přispívá k dobrému zdraví srdce a kardiovaskulárního systému. Udržuje optimální hladinu cholesterolu. Obnovuje a podporuje funkci jater, pomáhá při poruchách trávení a dýchacích cest. Léčí záněty v těle a napomáhá vyléčit chronické infekce (ledvin, močových cest, dutin).

dávkování:

DOSPĚLÍ: 1-3 tablety denně.

balení: 20g tekutého přípravku, 30 KS želatinových kapslí. Před použitím protřepat!

 

Med medovicový je v podstatě med lesní. Jde o med, který včely produkují v druhé polovině léta, vyznačuje se tmavší barvou a lehčí konzistencí.