Kód: 251

100 SIL

Neohodnoceno
145 Kč
Skladem

Med s propolisem, květovým pylem a trubčím mlékem.

Propolis je látka extrémně antiseptická, bakteriocidní, antimykotická, virostatická pro některé druhy virů – např. pásový opar - herpes. Likviduje streptokoka, staphylokoka, MRSu, plísně i aspergily. Působí jako lokální anestetikum, je lehce sedativní a má antidepresivní účinky. Uzavírá rány silným granulačním efektem. Likviduje staphylokokovou infekci, což je infekce, která mmj. přispívá k tvorbě celulitidy. Propolis tedy tím, že tuto infekci blokuje a zároveň má protigranulační efekt tukové tkáně, výrazně zpomaluje až brzdí vznik celulitidy. Zvyšuje buněčnou imunitu, zlepšuje tonus mezibuněčné vazby. Částečně proniká i do CNS, kde ovlivňuje některé pohyby aminokyselin, na které se dovede navázat.

Trubčí homogenát (trubčí mléko) je velice silný zdroj energie. V apiterapii se využívá pro harmonizaci organismu, a to především systému nervového a hormonálního. Má velmi rychlý nástup. Efekt lze pocítit do třetího dne od zahájení kůry. Výborně funguje na zlepšení funkce centrální nervové soustavy a na vegetativní vaskulární dystonii. Často se kůrou s trubčím homogenátem zahajuje léčba složitějších onemocnění. Docílí se toho, že se harmonizací nervového systému organismus vyčistí. Lépe se pak ukáže skutečný zdroj problémů a na ten se pak zacílí další léčba.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení